کد خبر: 744279 A

نماینده مجلس به ایلنا خبر داد؛

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریالی تسهیلات بانکی به معدن نیترات و محور تنگ چویل دیشموک در شهرستان کهگیلویه خبرداد.

عدل هاشمی‌پور در بازدید از مناطق آسیب دیده از بارش های اخیر در بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت:  با رایزنی و تلاش فراوان، مبلغ ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی در اختیار پیمانکار این معدن قرار گرفته که لازم است مسئولان مربوطه نظارت کافی داشته باشند.

نائب رئیس کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی باتاکید براینکه ضرورت دارد مرمت و بازگشایی راههای روستایی به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد و مشکلات مردم سریع تر مرتفع شوند،خاطرنشان کرد:پس از رایزنی فراوان با وزیر نفت مجوز شش میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل محور ارتباطی دیشموک به خوزستان از طریق تنگ چویل کسب که مکاتبات آن جهت اجرا به استان اعلام شده است.

هاشمی‌پور با قدردانی از تلاش‌های مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: با هماهنگی با نژاد صفوی مدیرکل راه استان مبلغ 500 میلیون تومان به ساخت پل دم رود ایک اختصاص یافت که مراحل پایانی احداث آن در حال انجام است که طی چند روز آینده مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.

نماینده‌ کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی از مدیر کل راه و شهرسازی استان خواست هرچه سریع‌تر نسبت به تعیین تکلیف و آغاز عملیات اجرایی جاده تنگ چویل اقدامات لازم را به عمل آورد.

تسهیلات بانکی کهگیلویه و بویراحمد مجلس شورای اسلامی مشکلات مردم معدن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر