کد خبر: 681915 A

مدیرعامل موسسه مهراندیش شهرستان گچساران:

مدیرعامل موسسه مهراندیش شهرستان گچساران از اهدای 700 کیف و لوازم التحریر به دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان در سال تحصیلی جاری خبرداد.

نرگس احمدپور به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: موسسه مهراندیش شهرستان گچساران با هدف انجام کارهای خیر در حوزه‌های مختلف در دو سال گذشته تلاش کرده از سایر موسسات خیر و نیکوکار عقب نماند که در این راستا در سال تحصیلی جاری با پیگیری‌های انجام گرفته به 600 دانش آموز نیازمند در 9 مدرسه، کیف، بسته‌های تحریری، پکیج نقاشی و ریاضی اهدا کرده است.

وی جامعه هدف برای توزیع این اقلام را دانش آموزان روستایی و عشایری شهرستان گچساران عنوان کرد و اظهار داشت:‌ بنیاد برکت احسان نیز برای دانش آموزان نیازمند روستایی و عشایری شهرستان گچساران، 200 کیف و پکیج تحریری اهدا که در سفر به روستای عشایرنشین باباکلان گچساران و با همراهی رئیس آموزش و پرورش و مجموعه معاونین دستگاه آموزشی بین دانش آموزان 2 دبستان آن منطقه اهدا شد.

مدیرعامل موسسه مهراندیش شهرستان گچساران گفت: تعداد 120 بسته دفتر و پکیج نوشت افزاری و پکیج ریاضی به همراه 36 عددکوله پشتی بین دانش آموزان راهنمایی منطقه عشایرنشین روستای باباکلان توزیع و بیش از 23 بسته به دانش آموزان روستاهای بن پیر و بیبی حکیمه(س) نیز در این راستا تقدیم شده است.

احمدپور از اهدای لوازم التحریر، کیف و پکیج‌های مرتبط با دانش آموزان به 50 دانش آموز از روستای آبریگون گچساران، 21 دانش آموز از دبستان ناشنوایانِ باغچه بان، 160 دانش آموز روستای باباکلان، 13 دانش آموز روستای بُن پیر، 10 دانشآموز روستای بی بی حکیمه(س)، 170 دانش‌آموز دبستان دخترانه حضرت مریم(س) محله سادات، 110 دانش آموز دبستان شهیدبهنیااصل محله سادات و دانش آموزان دبستان شهیدپرهون رادک هم خبرداد.

وی گفت: همزمان با روزجهانی کودک نیز اقلام اهدایی به تعداد 340 دانش آموز بافت فرسوده گچساران نیز لوازم التحریر اهدا که ارزش ریالی هربسته چهارتایی دفتر وپکیجهای هفتگانه وکیف برای هردانش آموز 156 هزارتومان بود.

این فعال رسانهای و اجتماعی شهرستان گچساران معتقدست اگر بتوانیم گوشه ای از محرومیت دانشآموزان روستایی، عشایری وشهری را هر چندکم مرتفع سازیم به آسایش جمعیت قابل توجهی از شهروندان خود کمک کردهایم تا این گونه فعالیتها در جامعه نهادینه شود.

احمدپور باتقدیر از همراهی تمامی مسوولان شهرستانی بویژه مجموعه آموزش و پرورش گچساران، یادآورشد: این که به عنوان یک خبرنگار توانستم گروهی را در کنار هم هدایت کنم و در سال تحصیلی جاری تاکنون به 600 دانش آموز نیازمند کمک خیرخواهانه کرده باشم بهترین آرامش را برایم بدنبال داشته است.

مدیرعامل موسسه نیکوکاری مهراندیش گچساران گفت: اعتبار هزینه شده برای خرید بسته های اهدایی که شامل 600 پکیج از جمله کیف،دفتر، مداد، جامدادی، مدادرنگی، مدادتراش، پاک کن، پکیج ریاضی، خودکار آبی و قرمز و پکیج نقاشی حدود 58 میلیون تومان شده است.

احمدپور در ادامه از اهدای 151 دست لباس فرم پسرانه و دخترانه که از این تعداد 130 فرم لباس پسرانه و 21 لباس دخترانه بوده اند هم خبرداد و اظهارداشت: اعتبار هزینه شده برای خرید این البسه نیز حدود هشت میلیون تومان بوده که بین دانش آموزان مدرسه عشایرنشین باباکلان توزیع شد.

 

آموزش و پرورش دانش آموزان مدرسه سال تحصیلی ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر