کد خبر: 664339 A

مدیرکل پزشکی قانونی استان خبرداد:

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام معاینات پزشکی و نمونه برداری‌های صورت گرفته برای آزمایشات سم شناسی و آزمایشگاهی از اجساد 2 نوجوان یاسوجی در این اداره کل خبرداد.

کامروز امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: معاینات مرتبط بر روی اجساد 2 نوجوان یاسوجی در اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفته و به یکی از آزمایشگاه‌های استان‌های مجاور ارسال شده است.‌

وی افزود: بعد از مشخص‌شدن نتایج آزمایشات مربوطه، اطلاعات لازم در اختیار دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد قرار خواهد گرفت.

امینی از رسانه های استان خواست بدون پرداختن به اخبار حاشیه ای تا زمان اطلاع رسانی از سوی دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از انتشار اخبار حدس و گمانی خودداری کنند.

39179

وی گفت: دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از مشخص شدن نتایج آزمایشات و جمع آوری سایر مستندات دیگر، در صورت صلاحدید اطلاع رسانی‌های مرتبط را انجام می دهد.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد هم تاکید کرد که تا زمان مشخص شدن نتایج آزمایشات اداره کل پزشکی قانونی این استان امکان هیچگونه اظهارنظری وجود ندارد.

سرهنگ سعید بالش زر نیز به ایلنا گفت: ما نیز منتظر اعلام نظر نهایی پزشکی قانونی استان بوده و بدلیل حساسیت خاص پرونده باید اطلاعات دقیق کسب و سپس اطلاع رسانی شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، اجساد ۲ نوجوان یاسوجی با نام‌های امید صفدری ۱۴ ساله و رامین رحمانی ۱۴ ساله که از ۲۵ مردادماه امسال گمشده بودند در روز ششم شهریورماه جاری در تپه‌های مشرف به بنسجان یاسوج پیدا شدند.

استان کهگیلویه و بویراحمد دستگاه قضایی رئیس پلیس دادستان پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر