کد خبر: 662441 A

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد؛

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری جوانی که بر اثر شوخی نابجا حین شنا کردن با دوست خود، منجر به مرگ وی شد خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سرهنگ سعید بالش‌زر به پایگاه خبری پلیس گفت: ماه گذشته یک فقره غرق شدگی منجر به فوت در رودخانه منطقه دهنو شهر یاسوج به  پلیس گزارش شد که بر همین اساس اقدامات کارشناسی توسط ماموران پلیس آگاهی استان با دستور مقام قضایی و تشکیل پرونده ، مورد بررسی قرار گرفت. 

وی افزود: بدین ترتیب کارآگاهان جنایی وارد عمل شده و در تحقیقات میدانی دریافتند چند جوان حدودا ۱۷ الی ۱۸ ساله به رودخانه منطقه دهنو به جهت شنا کردن رفتند که یکی  از آنها  با شوخی نابجا  و هل دادن دوست خود به رودخانه ، منجر به مرگ وی شد. 

بالش‌زر بیان داشت: با تشکیل پرونده و بررسی‌های انجام شده و طبق‌نظر مقام قضایی، این اقدام و شوخی نابجا ، قتل تشخیص داده شد. 

این مقام مسئول خاطر‌نشان کرد: فردی که اقدام به چنین کاری کرد بیان داشته  در یک لحظه و تنها به خاطر شوخی بی‌مزه، به زندگی دوستم پایان دادم.

سرهنگ بالش زر ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه و با تاکید بر اینکه در آب و حین شنا از شوخی های خطرناک بپرهیزید بیان داشت : این شوخی نابجا و خطرناک باعث شد زندگی جوانی از دست برود و خانواده‌ای داغدار شوند و  زندگی جوان دیگری و با اتهام به قتل هم به رو به تباهی برود. 

استان کهگیلویه و بویراحمد پلیس آگاهی فوت کارشناسی مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر