کد خبر: 646212 A

فرماندار بویراحمد:

فرماندار بویراحمد با اظهار گله‌مندی از نبود زیرساخت‌های اولیه در بخش زیلایی این شهرستان، اظهار داشت: از حوزه میراث‌فرهنگی استان انتظار داشتیم برخی زیرساخت‌های اولیه را در زیلایی فراهم کند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، شاهرخ کناری در نشست شورای آب و خاک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: میراث فرهنگی استان باید در اماکن زیبای گردشگری زیلایی بویراحمد مانند دریاچه مورد زرد آلاچیق و سرویس‌های بهداشتی احداث تا مشکلات کنونی در این اماکن حل شود.

وی با بیان اینکه الان گردشگرانی که به این مناطق سفر می‌کنند دارای مشکلات متعددی هستند، اظهارداشت: مهمترین مناطق گردشگری زیلایی اکنون فاقد آلاچیق و سرویس‌های بهداشتی هستند.

فرماندار بویراحمد افزود: استحقاق زیلایی بویراحمد بیشتر از اینکه که هست، است ولی متاسفانه در بحث گردشگری به طور شایسته عمل نشده است.

کناری از تخصیص ۷۳ میلیاردتومان برای عمران و آبادانی زیلایی بویراحمد خبرداد و خاطرنشان کرد: حدود ۵۰ میلیارد تومان این اعتبار در حوزه راه هزینه می‌شود.

وی گفت: از شروع شدن عملیات راه‌سازی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در زیلایی بویراحمد تشکر و امیدوارم سایر دستگاه‌های اجرایی دیگر نیز تلاش خود را برای عمران و آبادانی زیلایی بویراحمد بکار ببندند.

فرماندار بویراحمد از فعال شدن برخی پروژه‌های کشاورزی با اجرای شبکه‌های برق در زیلایی این شهرستان هم سخن گفت و از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق  استان هم تشکر کرد.

استان کهگیلویه و بویراحمد گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر