کد خبر: 644686 A

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همکاری نکردن مسئولان استانی با سازمان اقتصادی کوثر برای سرمایه‌گذاری در این استان کذب محض است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، جعفر گوهرگانی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: برای سرمایه‌گذاری سازمان اقتصادی کوثر در این استان در بخش‌های مختلف تمام تلاش خود را برای اخذ مجوزهای لازم گرفتیم و حتی در برخی موارد کار غیرمحال را محال کردیم.

وی با تاکید بر اینکه با وجود همکاری‌های همه‌جانبه، سازمان اقتصادی کوثر هنوز پای کار نیامده، عنوان کرد: برخی سرمایه‌گذاری‌های این سازمان در حوزه کشاورزی با توجه به اینکه زمانی در سازمان جهاد کشاورزی بودم  اطلاع کامل از مسائل دارم و همکاری‌ نکردن مسئولان استانی با این سازمان کذب محض است.

گوهرگانی با تاکید براینکه احساس می‌شود سازمان اقتصادی کوثر اعتقادی به سرمایه‌گذاری در مناطق محروم بنا به هر دلیلی از جمله شاید بعد  مسافت ندارد، افزود: در این زمینه بارها نشست‌هایی برگزار کردیم و پیگیری‌های لازم نیز انجام شده ولی احساس می‌کنم حرف آقای اسکندری در سازمان اقتصادی کوثر خریدار ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تفاهم نامه‌های سازمان اقتصادی کوثر با مسئولان استانی برای سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف تنها در حد حرف باقی مانده است، بیان کرد: برنامه ریزان این سازمان یا اینکه کهگیلویه و بویراحمد را قبول ندارند و یا اعتقادی به مناطق محروم ندارند و یا بعد مسافت برای‌شان مهم است.

گوهرگانی گفت: مردم و مسئولان استانی در زمینه سرمایه‌گذاری سازمان اقتصادی کوثر در استان از هرگونه کمک معقولی دریغ نمی‌کنند و در این زمینه آمادگی همکاری به‌طور کامل داریم.

وی با بیان اینکه طبق قانون، زمین مجانی نداریم که به هیچ سرمایه‌گذاری واگذار کنیم، تصریح کرد: آمادگی رفع معارض اجتماعی، چانه‌زنی در قیمت کارشناسی زمین و فراهم کردن شرایط برای اخذ تسهیلات ارزان‌قیمت را داریم.

جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر