کد خبر: 642789 A

به دلیل کمبود برق؛

ستاد بحران شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد، ادارات این شهرستان را بدلیل کمبود برق و افزایش نگران کننده دما، فردا چهارشنبه بیستم تیرماه تعطیل اعلام کرد.

در متن اطلاعیه ستاد بحران شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد که به ایلنا بهمئی ارسال شده چنین آمده است:

با سلام

با توجه به افزایش دما، کمبود تولید و نارسایی برق و در اجرای تصمیمات کمیته اضطرار ستاد بحران شهرستان، با هماهنگی های بعمل آمده با ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد، پایان کار ادارات شهرستان امروز سه شنبه مورخ ۹۷/۴/۱۹ ساعت ۱۲ تعیین می شود.

همچنین با توجه به ادامه روند افزایش دما، تعطیلی ادارات استان خوزستان در روز چهارشنبه، همجواری و شرایط مشابه آب و هوایی بهمئی با خوزستان و تامین برق شهرستان از طریق استان مزبور، همه ادارات شهرستان فردا چهارشنبه مورخ ۹۷/۴/۲۰ تعطیل خواهد بود.

در همین راستا و به منظور مدیرت اضطراری در اوج بار، خاموشی با برنامه در بخش‌های بهمئی  و سرآسیاب امروز سه شنبه مورخ ۹۷/۴/۱۹ از ساعت ۱۲/۵۰ الی۱۵/۱۰ دقیقه اعمال خواهد شد.

به گزارش ایلنا، شهرستان بهمئی از شهرستان های ششگانه گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان بیش از ۲۸۰ کیلومتر فاصله دارد.دمای هوا در این شهرستان در تابستان به بیش از ۵۰ درجه می رسد. بیش از ۱۳ هزار مشترک برق در شهرستان بهمئی فعال است.

استان خوزستان استان کهگیلویه و بویراحمد برق ستاد شهرستان بهمئی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر