کد خبر: 631769 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:‌

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که در دوره جدید انتصاب مدیران این استان، سپردن مدیریت ها به جوانان عملیاتی و تبدیل به یک واقعیت عینی خواهد شد و نه شعار و وعده.

به گزارش ایلنا از یاسوج، علی محمد احمدی در دیدار با غلامرضا نجاری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران در محل استانداری کهگیلویه و بویراحمد، واگذاری و سپردن مسئولیت‌ها به جوانان را گامی شایسته برای آینده کشور و استان برشمرد.

وی گفت:‌ باید از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جوانان در مدیریت‌ها و مسئولیت ها نهایت بهره را برد و استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه جوانان دارای نیروهای مستعد و پرتوانی است که بایستی به آنان توجه ویژه شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بابرشمردن دلایل خود برای انتصاب مدیران جوان در مسئولیت‌های حساس و مهم این استان، اظهارداشت: بدون شک نیروی انسانی جوان از مهم‌ترین داشته‌ها  وعامل پویایی هر جامعه است و باید مورد توجه قرار گیرد.

احمدی با تاکید براینکه از مدیران جوان حمایت می کنیم، تصریح کرد: باید از اندیشه نو، سعه صدر، خلاقیت و ایده پردازی که از ویژگی های بارز نسل جوان است بهره گرفت.

وی گفت:‌ توجه به توانمندسازی نسل جوان از سیاست های اصلی دولت است و ما نیز تلاش می‌کنیم این سیاست را در استان کهگیلویه و بویراحمد بنحو شایسته ای اجرایی کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه، سپردن مدیریت ها به دست جوانان و استفاده از توانمندی ها و نوآوری‌های این افراد از سیاست‌های اصلی دولت است،افزود: استان نیز این رویکرد را باجدیت دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه، چابک سازی و جوان سازی دستگاه های اجرایی با هدف بهینه سازی مدیریت و خدماتی دهی مطلوب تر مدنظر است، تاکید کرد: برون سپاری و خصوصی سازی خدمات باید در دستگاه های خدمات رسان به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شتاب گیرد.

به گزارش‌ایلنا، محسن‌مفتح امروز بعنوان مدیرکل پست استان‌کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد که جوان‌ترین مدیرکل این استان بشمار می رود.

استان کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایران خلاقیت کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر