کد خبر: 627183 A

سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد:

سرپرست کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی سه ماهه کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی شهر یاسوج به دلیل تعمیر خسارت ناشی از زلزله خبرداد.

به گزارش ارسالی به ایلنا یاسوج، " یاسر رحیمیان " ضمن اعلام تعطیلی سه ماهه کتابخانه مرکزی «آیت الله ملک حسینی» شهر یاسوج گفت: برخی دیوارهای کتابخانه مرکزی یاسوج در چندین زلزله و پس لرزه اخیر دچار ترک خوردگی و آسیب شده است که با موافت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و نامه نگاری‌هایی که با استانداری استان انجام گرفت و جذب اعتبار لازم برای تعمیرات و بهسازی، این کتابخانه به مدت سه ماه تعطیل موقت خواهد شد.

وی افزود: البته در زمان این تعطیلی موقت چند کتابخانه عمومی در سطح شهریاسوج برای ارائه خدمات و استفاده اعضا و مراجعین کتابخانه مرکزی یاسوج در نظر گرفته شده است.

سرپرست کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ بنابراین کتابخانه‌های عمومی امام خمینی (ره) و امام علی (ع) پذیرای اعضای مرد و کتابخانه‌های عمومی فجر دولت آباد و فاطمیه تربیت حوزه علمیه یاسوج پذیرای اعضای زن جهت استفاده از خدمات سالن مطالعه وبخشهای مخزن و مرجع خواهند بود.

رحیمیان افزود: کتابخانه عمومی ولی عصر (عج) شهر مادوان نیز در این مدت به اعضای کتابخانه مرکزی یاسوج خدمات می‌دهد و البته با رایزنی با آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، مدرسه شهید غلامی شهریاسوج واقع در بلوارایت الله کاشانی روبروی فرعی چهاردم سالم آباد را نیز به میزمطالعه تجهیز نماییم تا اعضای محترم نیز با کمبود فضای مطالعه روبرو نشوند.

وی گفت: آن دسته از اعضای کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی (ره) که کتاب‌هایی را به امانت برده‌اند می‌توانند جهت برگشت کتب و منابع خود را اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تحویل دهند.

 

امام علی زلزله کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر