کد خبر: 624350 A

مدیرعامل شرکت توانیر مطرح کرد:

مدیرعامل توانیر در گردهمایی مدیران عامل شرکت‌های برق منطقه ای با اشاره به این که پانزدهمین سال بدون خاموشی سراسری(فروپاشی شبکه) را پشت سرگذاشتیم، تصریح کرد: باید تمام تلاش خود را برای تامین برق مطمئن برای مشترکان به کار ببندیم.

به‌گزارش ایلنا از یاسوج و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در این گردهمایی،" آرش کردی" مدیرعامل شرکت توانیر طی سخنانی، با اشاره به افزایش تعهدات صنعت برق در اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مدیریت مصرف برق جهت گذر از پیک تابستان گفت: از شرایط امسال باید به عنوان یک فرصت جهت نهادینه کردن برنامه ها بهره برد.

کردی از مدیران عامل برق‌ منطقه‌ای خواست تا از ظرفیت و نفوذ استانداران در هماهنگی با صنایع استفاده کنند تا آنها نیز جهت حضور در برنامه های تشویقی صنعت برق ترغیب شوند.

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به این که پانزدهمین سال بدون خاموشی سراسری (فروپاشی شبکه) را پشت‌سر گذاشتیم، تصریح کرد: باید تمام تلاش خود را برای تامین برق مطمئن برای مشترکان به کار ببندیم.

کردی همچنین به تامین منابع مالی و نقدینگی در شرکت‌ها اشاره و ضمن تشریح شرایط روز و جاری صنعت برق تاکید کرد: این موضوعات نباید باعث به چالش کشیدن مدیران صنعت و صرف دقت زیاد در شرکت‌ها شود.
برق منابع مالی نقدینگی وزارت نیرو منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر