کد خبر: 622584 A

رئیس آموزش و پرورش گچساران خبر داد:

رئیس آموزش و پرورش گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برخی آمارهای دانش‌آموزی در حوزه آسیب‌های اجتماعی، اظهار داشت: 286 دانش‌آموز این شهرستان فرزندان طلاق هستند.

به گزارش ایلنا از گچساران، "سیدظهیرالدین پورالحسینی" در کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان گچساران گفت: 286 دانش آموز این شهرستان فرزندان طلاق بوده که از این تعداد 194 دانش‌آموز در بافت فرسوده دوگنبدان مرکز شهرستان سکونت دارند.

وی تعداد دانش آموزان دختر گچساران که در بافت فرسوده دوگنبدان سکونت دارند را 153 دختر ذکر و خاطرنشان کرد: 41 دانش آموز پسر نیز در این بافت هم اکنون سکونت دائم دارند.

رئیس آموزش و پرورش گچساران افزود: از تعداد دانش آموزانی که در بافت فرسوده دوگنبدان سکونت دارند 46 دانش آموز در مقطع متوسطه که 38 دانش آموز پسر و 8 دانش آموز دختر هستند.

145 نفر از والدین دانش آموزان گچساران معتاد هستند

پورالحسینی با اظهار نگرانی از اعتیاد والدین دانش آموزان شهرستان گچساران هم ادامه داد: متاسفانه والدین 145 نفر از دانش آموزان این شهرستان دچار اعتیاد هستند.

وی گفت: 111 دانش آموز گچسارانی بدسرپرست، 138 دانش آموز پدر نداشته و 58 دانش آموز دیگر نیز از نعمت مادر محروم اند.

پورالحسینی

16 گزارش دانش آموز کار/ 8 مورد از دانش آموزان کار دختر  هستند

رئیس آموزش و پرورش گچساران از 16 گزارش دانش آموز کار در این شهرستان هم خبرداد و یادآورشد: 8 مورد از دانش آموزان مربوط به دختران کار است.

پورالحسینی، تعداد مدارس شهرستان گچساران را 300 مدرسه با حدود 25 هزار دانش آموز برشمرد.

به گزارش ایلنا، شهرستان گچساران از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد است که با یاسوج مرکز استان حدود 130 کیلومتر فاصله دارد.

آموزش و پرورش دانش آموز طلاق معتاد والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر