کد خبر: 622014 A

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از خسارت 10 میلیارد ریالی زلزله به شبکه‌های توزیع برق در شهرستان های بویراحمد و دنا در این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه وبویراحمد، "داود راهزادی" در نشست شورای معاونین این شرکت با اظهار خرسندی از اینکه زلزله‌ها و پس لرزه‌های 2 هفته گذشته در شهرستان های بویراحمد و دنا تلفات جانی بدنبال نداشته است، خاطرنشان کرد: خسارات وارده به شبکه‌های توزیع برق در این شهرستان ها حدود 10 میلیارد ریال برآورده شده است.

وی گفت: امیدواریم شاهد زلزله و خسارات ناشی از آن در هیچ جای دنیا بویژه ایران و استان کهگیلویه و بویراحمد نباشیم و از اینکه همکاران شرکت توزیع نیروی برق این استان تمامی تلاش خود را برای برقراری برق پایدار بکار گرفته و می گیرند به نوبه خود از تلاش آنان تشکر می کنم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی 20 اکیپ عملیاتی اتفاقاتی و حدود 100 نیروی انسانی این شرکت برای تامین برق پایدار در زمان حوادث غیرمترقبه بویژه زلزله 2 هفته گذشته خبرداد.

راهزادی افزود: بیش از 120 هزار مشترک برق در شهرستان های بویراحمد و دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که تامین برق پایدار برای این مشترکین که اغلب آنان در مناطق کوهستانی، سخت گذر و روستایی قرار دارند کاری سخت و مشقت بار است.

وی با بیان اینکه اغلب شبکه های فشار متوسط توزیع برق در استان کهگیلویه و بویراحمد در مناطق کوهستانی قرار دارند، اظهارداشت: زلزله 5.2 ریشتری روز اول سبب ریزش کوه و سقوط یک اصله پایه فشار متوسط در محور دهستان کاکان - یاسوج شد که در کمترین زمان ممکن شبکه جدید احداث و رضایتمندی مشترکین از تامین برق پایدار حاصل گردید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از مشترکین برق در این استان خواست در صورت قطع برق احتمالی با تلفن 121 واحدهای اتفاقاتی این شرکت بگیرند.

راهزادی از آمادگی کامل تیم‌های عملیاتی و اتفاقاتی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای تامین برق پایدار در اماکن زلزله زده هم خبرداد.

استان کهگیلویه و بویراحمد برق روابط عمومی زلزله دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر