کد خبر: 621661 A

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از مصرف 70 مگاواتی برق در شهرستان کهگیلویه این استان در پیک بار سال گذشته خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد ،" داود راهزادی "درحاشیه بازدید از ایستگاه برق " سرپری " کهگیلویه گفت: در پیک بار سال گذشته مشترکین برق در شهرستان کهگیلویه 70 مگاوات برق مصرف کرده‌اند که بطورحتم در پیک بار امسال این میزان افزایش حدود 10 درصدی خواهد داشت.

وی مهمترین دلیل افزایش مصرف برق در شهرستان کهگیلویه و سایر شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد را گرمای زودرس و تغییر الگوی مصرف عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: کم بارشی در سال‌های اخیر نیز بطور حتم کاهش تولید برق را بدنبال دارد و می‌طلبد مشترکین برق به نحو شایسته ای در مصرف برق صرفه‌جویی کنند.

راهزادی گفت: مصرف بهینه برق در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد ضروری و برنامه‌های فرهنگی متعددی برای مدیریت مصرف برق درحال انجام است.

وی از اجرای طرح " بهسامان " در قالب مدیریت مصرف برق مشترکین در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و اظهارداشت: این طرح در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار و در سایر شهرستان های دیگر هم برگزار می شود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، 42 هزار مشترک برق در کهگیلویه وجود دارد.

شهرستان کهگیلویه از شهرستان های ششگانه گرمسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود که با یاسوج مرکز این استان حدود 210 کیلومتر فاصله دارد.

آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برق برنامه های فرهنگی روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر