کد خبر: 413462 A

در آئینی بمناسبت هفته دفاع مقدس برپا شد؛

در آئینی از 32 آزاده و جانباز شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در محل ستاد این شرکت تجلیل شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، در آئین تجلیل از آزادگان و جانبازان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد که بمناسبت هفته دفاع‌مقدس برگزار شد، مدیرعامل این شرکت تاکید کرد که وظیفه مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی تکریم از ایثارگران و پاسداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب است.

داود راهزادی در جمع آزادگان و جانبازان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما بعنوان خادمان ایثارگران، برگزاری این جلسات را وظیفه خود دانسته و افتخار می‌کنیم همکاران آزادگان و جانبازان در این شرکت هستیم.

وی با تشریح رشادت‌های 8 ساله ایثارگران در نبرد نابرابر حزب بعث علیه ایران اسلامی، اظهار داشت: ایثارگری ایثارگران در آن دوران سبب شکست تاریخی برای دشمنان انقلاب و ایران شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی‌برق کهگیلویه و بویراحمد با اهمیت برشمردن کنگره ملی شهدای این استان در روزهای یازدهم و پانزدهم مهرماه امسال، خاطرنشان کرد:‌ ما بعنوان کارگران خدمات رسان در این شرکت باید تمام تلاش خود را برای برگزاری چنین کنگره باشکوهی بکار ببندیم.

راهزادی گفت: در 2 ساله اخیر نشست‌های مستمر و آئین‌های مختلفی برای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران هشت سال دفاع مقدس شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در پایان این آئین، از 32 آزاده و جانباز شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت هفته دفاع مقدس تجلیل شد.

ایران ایران اسلامی برق دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر