کد خبر: 379611 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:‌

ایلنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اولین بار فعالیت اجرایی پروژه جامع شبکه‌های برق در این استان که سال‌های سال به حال خود راکد مانده بود آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، "داود راهزادی" در نشست کارگروه پروژه  Gis که با حضور دستگاه نظارت هینکو، شرکت پیمانکاری اندیشمند نیروی شمال غرب و مسوولان شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد،اظهار کرد:‌ باتوجه به ایجاد بستر Gis در شرکت توزیع نیروی برق این استان، عملیات اجرایی طرح جامع شبکه‌های برق بعد از مدت‌ها رکود آغاز می‌شود.

وی با تشریح ویژگی‌های این پروژه، خاطرنشان کرد:‌ در طرح جامع شبکه‌های برق کهگیلویه و بویراحمد با توجه به اطلاعات موجود Gis ، تمامی محاسبات و مطالعات مکانیکی و الکتریکی شبکه‌های فشار متوسط و ضعیف برق بصورت نرم افزاری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان خطای فنی در شبکه‌های برق با اجرایی شدن این طرح به حداقل ممکن رسیده و از سویی ضریب ایمنی و پایداری شبکه‌ها نسبت به گذشته در سطح وسیعی ارتقاء می‌یابد.

راهزادی، طول شبکه‌های برق فشار متوسط کهگیلویه و بویراحمد در پایان سال گذشته را چهار هزار و 744 کیلومتر ذکر و یادآورشد:‌ طول شبکه‌های فشار ضعیف برق نیز در این استان تا همان زمان، سه هزار و 383 کیلومتر است.

وی گفت: ظرفیت این ترانسفورماتورهای برق در کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و 109 مگاولت آمپر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: این شرکت یکی از شرکت‌های پیشرو در بحث Gis  بوده و بعنوان پایلوت کشوری محسوب می‌شود.

برق کهگیلویه و بویراحمد اجرایی شبکه ضریب ایمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر