کد خبر: 338265 A

رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور:

رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور با تشریح ویژگی‌های اعتقادی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: تاج‌گردون از مدعیان اصولگرایی در حمایت از حوزه‌های علمیه جلوتر است .

به گزارش  خبرنگار اعزامی ایلنا به قم،  حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی با بیان این مطلب افزود:  آقای تاج‌گردون همیشه به حوزه‌های علمیه کمک کرده و در بسیاری از جلسات گفته‌ام وی از خیلی مدعیان اصولگرایی در کمک به مراکز فرهنگی و اسلامی جلوتر است. امیدواریم با حضور دوباره وی در رأس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس‌دهم شاهد حل مشکلات طلاب و حوزه‌های علمیه باشیم .

وی با تشریح مشکلات طلاب کشور گفت : طلاب در بخش‌های معیشتی، مسکن و وام با مشکلات جدی مواجه و نیازمند تدبیر و هماهنگی مجلس و دولت برای رفع این مشکلات است.

این استاد حوزه علمیه‌قم مشکلات بیمه‌ای و خدمات‌درمانی طلاب را از دیگر مشکلات این قشر برشمرد و افزود: صندوق‌طلاب با کسری 50 میلیارد تومانی مواجه است که نیازمند توجه ویژه جناب تاج‌گردون در رفع این مشکلات است.

ربانی همچنین از کمک رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در رفع مشکلات حوزه علمیه مشهد تقدیر کرد.

در این جلسه همچنین رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر حل مشکلات طلاب کشور گفت: مسولان کشوری و مجلس باید در حد محدودیت‌ها و مقدورات کشور به رفع مشکلات طلاب و حوزه‌های علمیه و ترویج فرهنگ دینی و مذهبی اقدام کنند.

تاج‌گردون با بیان اینکه اگر توانسته‌ام کمکی برای رفع مشکلات طلاب و حوزه‌های علمیه کشور داشته باشم براساس اعتقادات مذهبی بوده، تصریح کرد: توجه به مبانی دینی و اعتقادی ارتباطی به اصلاح‌طلبی و اصولگرایی ندارد و همه باید در این مسیر گام بردارند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با ارایه راهکارهایی قول داد مشکلات ذکر شده طلاب را در بودجه سال آینده کشور لحاظ و برای رفع آنان اقدام کند.

حوزه های علمیه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر