کد خبر: 338167 A

مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد خبرداد

ایلنا: مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از سفر معاون اول رئیس جمهور و برخی از وزرای دولت تدبیر و امید به گچساران برای افتتاح 2 پروژه مهم خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " علی لطفی " در نشست با برخی از دست اندرکاران رسانه‌ها در محل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاون اول رئیس جمهور به‌ همراه برخی از وزرای دولت تدبیر و امید برای بهره‌برداری از 2 پروژه مهم و بازدید از برخی از پروژه‌های دیگر در روز سه‌شنبه ۲۹ دی ماه به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه وزیر نیرو یا یکی از معاون وزیر ، " جهانگیری " معاون اول رئیس جمهور را در این سفر همراهی خواهند کرد ، اظهارکرد: در سفر معاون اول رئیس جمهور 2 پروژه آب منطقه‌ای شامل تأمین آب اراضی امام جعفر(ع) گچساران و ماهور باشت و فاز اول تصفیه‌خانه گچساران به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات اجرایی پروژه تأمین آب اراضی ماهور باشت در سال ۱۳۹۱ شروع و بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شد که سه هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی ماهور باشت تحت کشت آبی قرار می‌گیرد.

لطفی افزود: با افتتاح این پروژه سالانه برای یک‌هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود و این پروژه نقش مهمی در بالا بردن رفاه مردم، اشتغال جانبی و تبدیل فرآورده‌های کشاورزی و صورت صنعتی دارد.

وی افتتاح فاز اول تصفیه‌خانه شهرستان گچساران را از دیگر پروژه‌های افتتاحی سفر معاون اول رئیس جمهور عنوان که این طرح با اعتبار ۲۸ میلیارد تومان احداث شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور و هئیت همراه به سه شهرستان استان سفر می‌کنند، عنوان کرد: بازدید از سد تنگ سرخ یاسوج و سایر پروژه‌های شهرستان کهگیلویه از دیگر برنامه‌های این سفر است.

پروژه ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر