کد خبر: 212943 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

نشست‌هایی با مدیران نواحی برگزار و راهکارهای لازم اندیشیده شده که امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور بتوانیم رضایت هم استانی‌ها و گردشگران را فراهم کرده باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از تجهیز و تکمیل روشنایی ورودی شهرهای این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «داوود راهزادی» در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی شهرستان کهگیلویه، با قبول اینکه متاسفانه وضعیت کنونی روشنایی ورودی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد چندان مطلوب نیست، اظهارداشت: به‌طور حتم برنامه ویژه در این ارتباط اندیشیده شده و دغدغه‌های مردم استان در این زمینه رفع می‌شود.

وی گفت: نشست‌هایی با مدیران نواحی برگزار و راهکارهای لازم اندیشیده شده که امیدواریم در آینده‌ای نه چندان دور بتوانیم رضایت هم استانی‌ها و گردشگران را فراهم کرده باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در ادامه، نوسانات برق در بخش‌های قلعه رئیسی، دیشموک و برخی از شهرهای این استان را نیز نگران کننده خواند.

راهزادی افزود: برای رفع این معضل نیز، کار‌شناسان فنی مهندسی درحال تعریف خطوط دو مداره هستند که در تلاشیم این نگرانی نیز با همراهی مردم رفع شود.

وی با تشریح وضعیت کنونی شبکه‌های برق شهرستان کهگیلویه، خاطرنشان کرد: تدابیر ویژه‌ای با احداثخطوط دومداره جهت رفع نوسانات برق اندیشیده شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برقرسانی به منطقه کشاورزی «آبلش لنده» نیز حدود ۱۵ مگاوات برق نیاز است که متاسفانه مشکلاتی از گذشته در این زمینه وجود دارد.

راهزادی افزود: برای رفع این مشکل نیز اقداماتی صورت گرفته اما اجرایی نشده و ما بدنبال راهکار اساسی جهت اجرایی شدن برنامه‌های جدید هستیم.

برق روشنایی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد شرکت نیروی توزیع مدیرعامل شهرهای ورودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر