کد خبر: 201640 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی:

با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی خادم مردم بویراحمد و دنا در مجلس و مسوولان استانی، وزیر راه و شهرسازی با پروازهای هفتگی فرودگاه یاسوج موافقت کرد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی از هفتگی شدن پروازهای فرودگاه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبرداد.

«غلام محمد زارعی» در گفت و شنود اختصاصی با ایلنا از یاسوج گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی خادم مردم بویراحمد و دنا در مجلس و مسوولان استانی، وزیر راه و شهرسازی با پروازهای هفتگی فرودگاه یاسوج موافقت کرد.

وی با بیان اینکه پروازهای هفتگی از فرودگاه یاسوج می‌تواند بسیاری از مشکلات کنونی مسافران، سرمایه گذاران و مسوولان را به کهگیلویه و بویراحمد کاهش دهد، اظهارداشت: هفتگی شدن پروازهای فرودگاه یاسوج در دو فاز صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم شورای اسلامی افزود: در فاز اول، پروازهای کنونی که ۲ روز در هفته است به چهار پرواز افزایش می‌یابد.

زارعی، شروع هفتگی پروازهای هفتگی فرودگاه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را مهرماه امسال عنوان و خاطرنشان کرد: در تلاشیم که مجوز پرواز یاسوج به دبی را نیز از مسوولان مرتبط اخذ کنیم.

وی گفت: هیچگونه مشکلی برای پروازهای روزانه فرودگاه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد.

دبی سرمایه گذاران شورای اسلامی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس فرودگاه کهگیلویه و بویراحمد مجلس نهم مسافران مشکلات وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر