کد خبر: 189813 A

توسط نزدیکان یک متوفی صورت گرفت:

در هنگام بیهوشی، قند خون این بیمار ۴۳۰ بود که به دلیل نارسایی تنفسی متخصص بیهوشی به همین دلیل بیهوش کردن بیمار را به صلاح ندانست و بیمار به آی‌سی‌یو منتقل می‌شود که در همان‌جا فوت می‌کند.

بستگان یک بیمار متوفی، پزشک یاسوجی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

در همین خصوص دکتر اردوان شهبازی، پزشک جراح عمومی، که توسط نزدیکان یک متوفی به شدت مضروب شده بود اظهار داشت: بیمار که خانم ۲۴ ساله و دارای تالاسمی حادبود برای عمل جراحی کیسه صفرا به ما ارجاع داده شد.

وی به ایلنا در یاسوج گفت: بعد از اینکه بیمار را مورد معاینه قرار دادم برای کنترل وضعیت قند خون و همچنین خون بیمار نیاز به آزمایشاتی بود که این کار انجام شد.

شهبازی افزود: این بیمار دارای پلاکت ۵۵ هزار و گلبول سفید ۹۰ هزار بود که به همین خاطر عمل جراحی را کنسل کردم.

این پزشک جراح عمومی ادامه داد: در هنگام بیهوشی قند خون این بیمار ۴۳۰ بود که به دلیل نارسایی تنفسی متخصص بیهوشی به همین دلیل بیهوش کردن بیمار را به صلاح ندانست و بیمار به آی‌سی‌یو منتقل می‌شود که در همان‌جا فوت می‌کند.

وی اظهار کرد: اگر عمل جراحی روی این بیمار انجام می‌شد بی‌شک جان سالم به در نمی‌برد و به همین خاطر این کار انجام نشد.

وی گفت: پس از فوت بیمار در حالی که در بیمارستان شهید بهشتی در حال بازدید از بیماران بودم توسط یکی از نزدیکان متوفی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و از ناحیه چشم و استخوان‌های گونه به شدت مجروح شدم.

این پزشک جراح گفت: در این میان هنوز به جرم خود پی نبرده‌ام و نمی‌دانم به چه دلیل این کار توسط بستگان متوفی انجام شده است.

بیمارستان پزشک جرم شهید بهشتی ضرب و شتم عمل جراحی فوت قند بیمار متوفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر