کد خبر: 156324 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تاکنون گزارشی مبنی بر نشست‌های انتخاباتی برای مجلس دهم شورای اسلامی از سوی این دو جریان سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشده است.

ایلنا - یاسوج: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تاکنون گزارشی مبنی بر نشست‌های انتخاباتی از سوی دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا برای انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در این استان گزارش نشده است.

«فتاح محمدی» در گفت‌و‌گو با ایلنا از یاسوج گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر نشست‌های انتخاباتی برای مجلس دهم شورای اسلامی از سوی این دو جریان سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد گزارش نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود دو جریان موسوم به اصلاحات و اصولگرایان تحرکاتی برای برگزاری نشست‌های انتخاباتی در برخی شهرهای کهگیلویه و بویراحمد بویژه در حوزه انتخابیه «بویراحمد و دنا» داشته‌اند؟ اظهارداشت: تاکنون گزارشی دراین ارتباط به ما داده نشده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: براساس تصمیم وزارت کشور قرار است انتخابات در ۲ استان در زمان انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی بصورت الکترونیکی برگزار شود که این موضوع در حال بررسی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اصولگرایان انتخابات انتخابات مجلس شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی وزارت کشور طلبان اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر