کد خبر: 156168 A

مدیرکل آموزش و پرورش تائید کرد؛ مقام انتظامی تکذیب!

متاسفانه در یکی از مدارس شهرستان گچساران که فاقد دانش آموز و معلم بوده و از سویی دست پیمانکار برای بازسازی و احداثبوده، گیاه " خشخاش " کشت شده است.

ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با تائید خبر کشت خشخاش در یکی از مدارس شهرستان گچساران، تاکید کرد که این مدرسه فاقد دانش آموز و معلم بوده و تحت نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس است.

" هادی زارع پور " در گفت و گو اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: متاسفانه در یکی از مدارس شهرستان گچساران که فاقد دانش آموز و معلم بوده و از سویی دست پیمانکار برای بازسازی و احداثبوده، گیاه " خشخاش " کشت شده است.

وی با بیان اینکه این مدرسه بدلیل نبود دانش آموز و معلم و واگذاری آن به پیمانکار تحت نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد است، اظهارداشت: ما کشت " خشخاش " در این مدرسه را تائید می کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: این مدرسه در شرایط کنونی هیچ ارتباطی به این اداره کل ندارد و ما دانش آموز و معلمی در این مدرسه نداریم.

از سویی فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران خبر کشت خشخاش در مدرسه ای در این شهرستان را بشدت تکذیب کرد.

" علی کرم بازیان " به ایلنا در گچساران گفت: ما خبر کشت " خشخاش " در مدرسه ای در این شهرستان را تکذیب می کنیم و نمی دانم برخی از سایت ها این خبر را از کجا دریافت کرده اند.

وی تاکید بر تکذیب خبر کشت خشخاش در مدرسه ای در شهرستان گچساران داشت.

آموزش و پرورش دانش آموز فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد مدرسه مدیرکل آموزش و پرورش معلم شهرستان گچساران خشخاش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر