خبرگزاری کار ایران

| 02:26   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۴۳
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

عامل تیراندازی در لنده دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری عامل اصلی تیراندازی به یک دستگاه خودروی شخصی در این شهرستان خبرداد.

عامل تیراندازی در لنده دستگیر شد

"سرهنگ ستاد محمود عدالت‌پرور" در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: در پی وقوع یک فقره تیراندازی بسمت یک دستگاه خودروی شخصی در تاریخ ۲۲ تیرماه امسال در شهر لنده مرکز شهرستان و متواری شدن عامل تیراندازی، بلافاصله موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این اقدام با بکارگیری امکانات و ابزار لازم، محل تردد و اختفای شخص در یکی از شهرهای استان شناسایی و با اخذ مجوز قضایی، وی دستگیر و با دستور دادستان شهرستان با قرار مناسب راهی زندان شد.

عدالت‌پرور تأکید کرد: نیروی انتظامی هیچ پرونده ای را بدون نتیجه رها نمی‌کند و مُجرمین در نهایت به سزای عملشان برابر موازین قانونی خواهند رسید و امنیت مردم خط‌ قرمز پلیس است.

به گزارش ایلنا، شهرستان لنده جزء شهرستان های ششگانه گرمسیری در استان کهگیلویه و بویراحمد است که با یاسوج مرکز این استان حدود 230 کیلومتر فاصله دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز