خبرگزاری کار ایران

| 02:48   
کد خبر : ۱۳۹۳۰۴۸
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد:

امیدوارم با دستان قُضات، عدالت مستقر شود

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد که با دستان قضات، عدالت مستقر شود و البته برای استقرار عدالت، قضات باید آرامش داشته باشند.

امیدوارم با دستان قُضات، عدالت مستقر شود

به گزارش ایلنا از یاسوج، "محبوب افراسیاب" در بازدید از حوزه های قضایی کهگیلویه و گچساران با تاکید بر سرعت بخشی و دقت در اجرای احکام و اقدامات قضایی، خاطرنشان کرد: زحمات و تلاش‌های همکاران قضایی از نظر سرعت و دقت چشمگیر است و وظیفه دارم، صمیمانه از شما تشکر کنم و این روند را ادامه دهید که یکی از حوزه‌های قضایی ممتاز در سطح کشور را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امیدوارم با دستان شما عدالت مستقر شود، یادآور شد: قُضات در سنگر جهاد و عدالت هستند و ما وظیفه داریم از آنان به هر نحو ممکن حمایت و ضمن هموار کردن مسیر، بسوی اجرای عدالت حرکت کنیم.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه وظیفه ما است محیط امنی را برای همکاران که در سنگر عدالت می‌جنگند فراهم کنیم، تصریح کرد: من مُکلف هستم همیشه در کنار قضات باشم و بتوانم جهت حل مشکلات آنان کاری انجام دهم.

افراسیاب گفت: همکاران نظارتی باید بگونه‌ای کار کنند که همواره قضات احساس امنیت کنند و فضای آرامی شکل بگیرد تا عدالت بهتر اجرا شود.

وی با تاکید براینکه به هیچ وجه در یک محیط ناامن، عدالت قابل استمرار نیست و تردید نکنید در سایه تلاش‌های قضات، ما به این اهداف می‌رسیم، اظهارداشت: در میدان عمل، می‌توان نظارت کرد، جلوی انحراف را گرفت، تشخیص درستی نسبت به همکاران داشت و سایر متغیرهای تهدید کننده سازمان را هم شناخت.

به گزارش ایلنا، در این بازدیدها از قاضی حسین پرویزی در حوزه قضایی گچساران تجلیل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز