کد خبر: 139252 A

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس:

امیدواریم فرمانداران جدید با تحقق شعار اعتدال در حوزه های استحفاظی خود بستر توسعه همه جانبه را فراهم آورند.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از عزل تمامی فرمانداران حوزه انتخابیه خود در دولت تدبیر و امید خبرداد.

به گزارش " ایلنا "، حجت الاسلام " سیدعلی محمد بزرگواری " گفت: تغییر و تحول در هردولتی طبیعی است و عزل تمامی فرمانداران حوزه انتخابیه بنده نیز از سوی دولت جدید امری عادی است و بستگی به تصمیمات دولت دارد.

وی زمان عزل چهارفرماندار حوزه انتخابیه خود در کهگیلویه و بویراحمد را در آینده ای نه چندان دور عنوان کرد و ادامه داد: فرمانداران کنونی و یا مدیران دولت اصولگرا دهم نباید انتظار داشته باشند در دولت جدید فرماندار یا مدیربمانند.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم افزود: امیدواریم فرمانداران جدید با تحقق شعار اعتدال، در حوزه های استحفاظی خود بستر توسعه همه جانبه را فراهم آورند.

بزرگواری بدون اشاره به نام فرمانداران جدید شهرستان های چرام و کهگیلویه در حوزه انتخابیه خود، اظهارامیدواری کرد فرمانداران جدید برای رفع مشکلات بخش های مختلف تلاش مضاعف نمایند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، تاکنون فرمانداران " لنده " و " بهمئی " در حوزه انتخابیه حجت الاسلام بزرگواری مشخص شده اند اما نام آنان ذکر نشده است.

دولت فرماندار کهگیلویه و بویراحمد مجلس شورای اسلامی مجلس نهم مشکلات حوزه فرمانداران انتخابیه عزل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر