کد خبر: 113076 A

نماینده کهگیلویه و چرام در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی:

از رهبر انقلاب امام خامنه‌ای عاجزانه درخواست داریم که به مجلس دستور دهند تا دست دولت را در اشتغال زایی مناطق محروم باز بگذارد.

ایلنا: نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که اصل ۴۴ نمی‌تواند برای مناطق محروم حوزه انتخابیه وی مثمرثمر واقع شود.

«حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد بزرگواری» به ایلنا در یاسوج گفت: اصل ۴۴ و خصوصی سازی هیچ دردی از درد‌های مردم مناطق محروم را دوا نمی‌کند و هیچ گره‌ای را باز نخواهد کرد چون مردم مناطق محروم سرمایه‌ای ندارند که در پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

وی با بیان اینکه به خاطر نبودن زیر ساخت‌ها سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی هم حاضر نیستند در این مناطق سرمایه گذاری کنند، اظهارداشت: از رهبر انقلاب امام خامنه‌ای عاجزانه درخواست داریم که به مجلس دستور دهند تا دست دولت را در اشتغال زایی مناطق محروم باز بگذارد.

نماینده چهارشهرستان در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: نمایندگان مناطق محروم باید طرحی پیشنهاد دهند که به واسطه آن نرخ سود تهسیلات بانکی در این مناطق از ۱۲ درصد به شش تا هشت درصد کاهش یابد و از سویی سرمایه گذاران برای اجرای پروژه‌های بزرگ و ایجاد اشتغال تشویق شوند.

بزرگواری، رشد روزافزون نرخ بیکاری را مهم‌ترین مشکل حوزه انتخابیه خود عنوان کرد.

علی محمد بزرگواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر