کد خبر: 415609 A

بازی‌های آسیایی ساحلی- ویتنام؛

ایلنا: نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی ایران نخستین طلای کشتی و ششمین طلای کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی ساحلی ویتنام را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت‌های امروز بازی‌های ساحلی آسیا محمد نادری در وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی ساحلی در مبارزه اول خود ماکارا از کامبوج را برد. وی سپس بر باتزوریگ از مغولستان غلبه کرد و با شکست دادن افضل زاده از افغانستان به فینال راه یافت تا با غلبه بر نظیر نظیر از پاکستان ششمین طلای کاروان اعزامی و نخستین طلای کشتی را به نام خود ثبت کند.

کاروان ورزشی کشورمان در ۹ رشته با ۳۳ ورزشکار دراین دوره از بازی‌ها حضور دارد که تاکنون ۶مدال طلا، ۴ نقره و ۶ برنز کسب کرده است.

سید کاوه سلیمانی و مسعود مینایی در موی تای، الیاس علی اکبری و محمد حسین شیخ الاسلامی در کوراش، علی ثمری در دوومیدانی (پرتاب وزنه) و محمد نادری در کشتی طلا، علی قنبری در کوراش، اکبر کیانیان در پنچاک سیلات، رضا قاسمی در دوومیدانی (۶۰متر)، یوسف کریمیان در سامبو نقره، امیر حسین خادمیان در جوجیتسو، سبحان طاهر خانی در دومیدانی (پرش طول)، بابک هاشم زاده در پنچاک سیلات، فیروز مختاری در وکوتورین، ایرج امیرخانی در سامبو و میثم جهانی پور در ووینام برنز مدال آوران کشورمان تاکنون بوده اند.

 

بازی‌های ساحلی آسیا ویتنام کشتی ساحلی محمد نادری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر