کد خبر: 189958 A

کشتی جایزه بزرگ فیلا - باکو؛

مراسم وزن کشی رقابت های کشتی فرنگی مسابقات بین المللی جایزه بزرگ فیلا جام حیدر علی‌اف بعد از ظهر امروز شنبه در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد.

مراسم وزن کشی رقابت های کشتی فرنگی مسابقات بین المللی جایزه بزرگ فیلا جام حیدر علی‌اف بعد از ظهر امروز شنبه در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در وزن ۵۹ کیلوگرم ایمان داودی در دور نخست به مصاف شینوبو اوتا از ژاپن می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با برنده اورخان احمداف و سامان عبدولی مبارزه خواهد کرد، در این وزن ۲۲ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند محمد توسلی در دور نخست به مصاف مت نمس از صربستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و سوئد مبارزه می‌کند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۱۳ کشتی گیر حضور دارند میلاد خسروی در دور اول با بالو باتر از صربستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران آذربایجان و اتریش روبرو می‌شود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم داود اخباری در دور نخست به مصاف ایلیا اودویدچنکو از روسیه می‌رود و در صورت برتری مقابل این کشتی گیر در دور دوم با برنده سامان طهماسبی از آذربایجان و کشتی گیر اتریش مبارزه خواهد کرد.

در همین وزن حسین نوری در دور اول با وینچنزو اسکیبیلا از ایتالیا کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی, در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران لیتوانی و گرجستان می‌رود. در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

این رقابتها از ساعت ۱۰ صبح فردا(یکشنبه) به وقت آذربایجان برگزار خواهد شد.

اتریش ایتالیا ایران رقابت ژاپن سوئد صربستان کشتی کشتی فرنگی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر