کد خبر: 187597 A

کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی؛

این مسابقات طبق برنامه مسئولان برگزاری رقابت ها، امروز در مرحله مقدماتی تا شانس مجدد و فردا با رقابت های رده بندی و فینال برگزار خواهد شد.

در آغاز مرحله مقدماتی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی که با حضور کشتی گیرانی از ۱۴ کشور در شهر گدانسک لهستان، آغاز شده است، مجتبی کریم فر فینالیست شد و حمید سوریان راهی مرحله نیمه نهایی شد.

به گزارش ایلنا، در وزن ۸۵ کیلوگرم مجتبی کریم فر در دور نخست مقابل موسار داگوچف از روسیه با نتیجه ۶ بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم مقابل دنیس کودلا از آلمان با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کریم فر در این مرحله مقابل جاوید حمزاتوف کشتی گیر سرشناس بلاروسی و نفر سوم جهان در سال ۲۰۱۳ میلادی با نتیجه ۸ بر صفر به برتری دست یافت و فینالیست شد. حریف نماینده شایسته کشورمان در دیدار پایانی ملونین نومونوی نفر دوم جهان و نفر سوم اروپا از فرانسه است.

حمید سوریان که در این رقابت ها در وزن ۶۶ کیلوگرم به میدان رفته است، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل ادگارس وینکاتیس از لیتوانی با نتیجه ۵ بر صفر به برتری دست یافت. وی در دور دوم نیز مقابل ادگار میلکوموف از لهستان با نتیجه ۷ بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. سوریان در این مرحله با میچال کاسلا از لهستان مبارزه می کند.

در وزن ۵۹ کیلوگرم نیز شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل الکساندر گری بین سیکوف از آلمان با نتیجه ۱۱ بر ۴ به برتری دست یافت، اما در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایوان کوی لاکوف کشتی گیر مطرح روس با نتیجه نزدیک ۲ بریک شکست خورد. بهشتی باید منتظر دیدار کوی لاکوف با سوسلان دوروف از بلاروس باشد تا در صورت حضور وی در دیدار فینال شانس حضور در گروه بازنده ها را داشته باشد.

این مسابقات طبق برنامه مسئولان برگزاری رقابت ها، امروز در مرحله مقدماتی تا شانس مجدد و فردا با رقابت های رده بندی و فینال برگزار خواهد شد.

فرنگی کارانی از ۱۴ کشور فنلاند، گرجستان، آلمان، روسیه، بلاروس، ایران، لهستان، فرانسه، بلغارستان، اسلوونی، جمهوری چک، اوکراین، کرواسی و لیتوانی در این رقابت ها حضور دارند.

آلمان ایران رقابت روسیه فرانسه کشتی فرنگی گرجستان نیمه نهایی وزن طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر