کد خبر: 187591 A

کشتی آزاد نوجوانان جهان - اسلواکی؛

علیرضا گودرزی به دیدار فینال وزن ۴۲ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در اسلواکی راه یافت.

علیرضا گودرزی به دیدار فینال وزن ۴۲ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در اسلواکی راه یافت.

به گزارش ایلنا، در وزن ۴۲ کیلوگرم علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر سلیمان بلقلام از الجزایر را شکست داد وی در دور سوم با نتیجه ۱۳-۱۰ از سد گئورگی خاچیدزه از گرجستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گودزی در این مرحله به مصاف تسدال گاوین از آمریکا رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ از سد این حریف گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال ماکسیم زامورشچیکوف از روسیه است.

در وزن ۵۰ کیلوگرم نادر نصری در دور نخست با نتیجه ۱۰ – صفر از سد پتکو پتکوف از بلغارستان گذشت وی در دور بعد با نتیجه ۷-۲ تاکوتو اوتوگورو از ژاپن را شکست داد. نصری در دور سوم با نتیجه ۲-۵ مغلوب افگان خاشالوف از آذربایجان شد و با توجه به حضور این آذربایجانی در دیدار فینال، نصری در گروه بازنده ها ابتدا به مصاف برنده کشتی گیران گرجستان و اوکراین می رود و در صورت پیروزی، برای کسب مدال برنز به مصاف پراکاش از هند خواهد رفت.

در وزن ۵۸ کیلوگرم مجتبی عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم آنتونی لارامی از کانادا را با نتیجه ۱۲-۲ مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه ۳-۴ مقابل داوید بایف از روسیه شکست خورد اما با حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، عموزاد به گروه بازنده ها رفت تا ابتدا به مصاف کریل دروبوت از لیتوانی برود و در صورت پیروزی برای کسب مدال برنز با ماموکا چاچویوا از گرجستان مسابقه بدهد.

در وزن ۶۹ کیلوگرم احمد بذری در دور نخست با نتیجه ۱۰-۳ ماکسیم گورژان از اوکراین را شکست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه ۷-۲ فضلی اریلماز از ترکیه را شکست داد. بذری در دور سوم با نتیجه ۲-۴ مغلوب رادیک والیف از روسیه شد و با توجه به حضور حریف روس در دیدار فینال بذری به گروه بازنده راه یافت. وی در این گروه ابتدا با برنده کشتی گیران لتونی و مصر کشتی می گیرد و در صورت پیروزی برای کسب مدال برنز به مصاف ساموئل شرر از سوئیس می رود.

در وزن ۸۵ کیلوگرم امیر ارسلان تاتاری پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه ۱-۴ مغلوب روسلان بک آلدیف از روسیه شد. و با توجه به شکست این کشتی گیر روس مقابل حریف آذربایجانی، تاتاری از دور رقابت ها کنار رفت.

ایران جهان رقابت رقابت های کشتی آزاد ژاپن کشتی مصر نیمه نهایی وزن نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر