خبرگزاری کار ایران

| 03:21   
کد خبر : ۱۳۹۱۲۸۵

خودتان مجوز دادید؛ تخریب چرا؟!

تجمع دامداران مجتمع دامگستر فشافویه مقابل وزارتخانه جهاد کشاورزی

تعدادی از دامداران مجتمع دامگستر فشافویه، امروز در اعتراض به تخریب و حکم قلع و قمع برخی از این دامداری‌ها امروز شنبه چهارم شهریورماه مقابل وزارت جهاد کشاورزی تجمع و پیگیر رفع این مشکل شدند.

خودتان مجوز دادید؛ تخریب چرا؟!

به گزارش ایلنا، اخیرا در چند نوبت برخی نهادها مانند سازمان جهاد کشاورزی و... به مجتمع دامداردی دامگستر ورود کرده و اقدام به تخریب تعدادی از واحدهای دامداری نموده اند.

 در حالیکه طبق گزارش های رسیده به خبرگزاری ایلنا، دلیل تخریب این واحدها تبصره 2 ماده 10 قانون تغییر کاربری اراضی کشاورزی است، اما دامداران مدعی هستند که این واحدها را به صورت قانونی و با مجوز سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی ساخته اند و هیچ دلیلی برای تخریب این واحدها وجود ندارد.

دامداران طی روزهای گذشته نیز در تجمعی مقابل مجلس شورای اسلامی و تهیه طوماری، از طریق این نهاد نیز مشکل را پیگیری کرده بودند و اکنون نیز با تجمع مقابل وزارت جهاد کشاورزی پیگیر رفع مشکل و جبران خسارت های وارده هستند.

مجتمع دامگستر فشافویه، بزرگ ترین مجتمع دامداری کشور است که برای جمع آوری و انتقال دامداری های محدوده شهر تهران ایجاد شده شده است و نقش بسزایی در تامین شیر و گوشت کشور دارد.

3

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز