کد خبر: 236822 A

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان:

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از افزایش ۶۳ درصدی پرداخت قبوض گاز بهاء در ده ماهه سالجاری در استان به صورت الکترونیکی و غیر حضوری خبر داد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: خدمات بانکداری الکترونیکی روز به روز متنوع تر و گسترده تر می شوند که آگاهی و استفاده از امکانات و قابلیت های آن که هرکدام از دیدگاه کاربران دارای جذابیتها و ارزشهای خاص و به امری ضروری و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا ازکرمان ودیعتی در خصوص آخرین وضعیت قبوض پرداخت شده گاز در سطح استان اشاره کرد و افزود: بیش از ۵/۲ میلیون قبض از ابتدای سال بین مشترکین گاز طبیعی اعم از صنعتی، تجاری، عمده و خانگی توزیع شده است، که از این تعداد مردم شریف استان کرمان، ۶۳ درصد قبوض را به صورت غیر حضوری پرداخت نموده اند.

وی تصریح کرد: سهولت و سرعت در پرداخت قبوض، کاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا، کاهش رفت و آمد، امنیت بیشتر و عدم نیاز به حمل وجه نقد و امکان پرداخت در هر ساعت از شبانه روز از مزایای پرداخت الکترونیکی و غیر حضوری قبوض گاز می باشد که امیدواریم مشترکین محترم با توجه به شرایط مهیا شده از آن استقبال و استفاده نمایند.

ودیعتی به توزیع ۵۰۰ هزار بروشور به همراه قبض گاز در زمینه اعلام تعرفه های گاز بهاء، صرفه جویی و استفاده ایمن از گاز طبیعی در استان همزمان با شروع فصل سرد خبر داد و ادامه داد، با توجه به فصل سرد سال و احساس نیاز و لزوم اطلاع رسانی در مصرف بهینه گاز به مصرف کنندگان گاز طبیعی، این شرکت اقدام به تهیه و چاپ بروشور نموده است که به همراه قبوض گاز بهاء مصرفی توزیع گردید.

وی هدف از چاپ و توزیع این بروشور را اطلاع رسانی گسترده در بین تمامی مشترکین برشمرد و در این رابطه گفت: با عنایت به اینکه بروشور ها به همراه قبوض گاز توزیع گردیده، به راحتی به دست مصرف کنندگان گاز می رسد و تقاضا داریم مشترکین محترم مطالب و نکات عنوان شده در بروشور را که بسیار حائز اهمیت در بخش های ایمنی و اصلاح الگوی مصرف گاز می باشد، مطالعه و عمل نمایند.

وی یادآورشد: در ضمن مشترکین محترم گاز طبیعی می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی www. nigc - kerman. ir و یا ارسال یک پیام بدون متن به سامانه پیامکی این شرکت با شماره ۱۰۰۰۳۴۱۱۹۴ آخرین اطلاعات قبوض گاز خود را دریافت و از خدمات متنوع این شرکت مطلع و استفاده نمایند.

آلودگی هوا استان کرمان اصلاح الگوی مصرف صرفه جویی گاز شرکت الکترونیکی مشترکین قبوض حضوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر