کد خبر: 213122 A

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان:

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تمامی ادارات آموزش و پرورش در خصوص همه جانبهٔ ریشه کنی با بی‌سوادی همت جدی داشته باشند تا در آیندهٔ نزدیک، شاهد ریشه کنی این مهم در استان باشیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان گفت: کلاس درس دانش آموزان به هیچ وجه تعطیل نشود.

به گزارش ایلنا از کرمان جهانگیری بر عزم جدی و همه جانبهٔ ریشه کنی بی‌سوادی در استان تاکید وافزود:

تمامی ادارات آموزش و پرورش در خصوص این مهم، همت جدی داشته باشند تا در آیندهٔ نزدیک، شاهد ریشه کنی بی‌سوادی در استان کرمان باشیم.

وی اتصریح کرد: یکی شاخص‌های ارزیابی ادارات آموزش و پرورش در سراسر استان میزان توجه به انسداد بی‌سوادی در ریشه کنی آن می‌باشد.

وی از آغاز فعالیت پروژه مهر ۹۵-۹۴ گفت و افزود: اولین کار در بحثشروع و برنامه ریزی در پروژهٔ مهر، آسیب‌شناسی فعالیت‌های و برنامه‌های سال قبل باشد.

جهانگیری گفت: با توکل بر خداوند و توسل به ائمه اطهار و تلاش شبانه روزی همکاران، سال تحصیلی جدید بون دغدغه و مشکل شروع گردید که این خود ناشی از برنامه ریزی و فعالیت همکاران در پروژه مهر، ساماندهی نیروی انسانی و عوامل دیگر می‌باشد.

وی بر مدیریت اخلاق مدار در برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزش و پرورش تأکید کرد و افزود: این مدیریت جز اصول اساسی تعلیم و تربیت می‌باشد.

ابراهیم جهانگیری از مأموریت ویژه معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان به شهرستان‌ها و مناطق استان به خصوص مناطق جنوبی گفت و تصریح کرد: معاونت سواد آموزی زیر مجموعهٔ آن با حضور در شهرستان‌ها و مناطق از نزدیک روند بی‌سوادی را بررسی و در جهت رفع آن گام اساسی بردارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در ادامه گفت: هربانک دولتی که تهسیلات بیشتری به فرهنگیان ارائه نماید حساب‌های همکاران در آن بانک افتتاح وحقوق واریز می‌شود.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اخلاق استان کرمان تعلیم و تربیت دانش آموزان شاخص شبانه روزی معاون نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر