کد خبر: 142584 A

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان:

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری هکری که در مدت ۲۵ روز ۲۰ اکانت ADSL را هک کرده بود خبر داد.

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری هکری که در مدت ۲۵ روز ۲۰ اکانت ADSL را هک کرده بود خبر داد.
به گزارش ایلنا از کرمان سرهنگ «کامبیز اسماعیلی» با اعلام این خبر گفت: در پی مراجعه یک شهروند به این پلیس و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر اینکه اخیراً کسی از اینترنتش استفاده می‌کند و ترافیک آن به مقدار زیادی کاهش یافته است خواستار پیگیری سوء استفاده از اکانتش شد.
وی افزود:. با توجه به شکایت نامبرده تحقیقات در خصوص هک اکانت در دستور کار قرار گرفت و بعد از انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد به غیر از شاکی فرد دیگری هم از اکانت استفاده می‌کند.
رئیس پلیس فتا کرمان خاطر نشان کرد: کاراگاهان این پلیس با انجام یکسری اقدامات علمی و پی جویی‌های پلیسی محل سکونت و هویت هکر را شناسایی کردند و تیم عملیات این پلیس با هماهنگی لازم با مرجع قضایی، فرد مورد نظر را دستگیر و و به این پلیس انتقال دادند.
«اسماعیلی» گفت: در تحقیقات تکمیلی از متهم، وی زمانی که با ادله و شواهد جمع آوری شده از سوی پلیس مواجه گردید، لب به اعتراف گشود و در پایان تحقیقات به هک ۲۰ اکانت ADSL اقرار نمود.
این مقام انتظامی با بیان این مطلب که صد در صد هک اکانت‌های ADSL در این پلیس کشف می‌شود توصیه کرد: شهروندان ترافیک اکانت‌های خود را به صورت نوبه‌ای چک کنند و می‌توانند هر مورد مشکوک را با کار‌شناسان پلیس فتا کرمان واقع در سه راه سیلو فرماندهی انتظامی استان طبقه چهارم ساختمان امام حسین(ع) و یا از طریق شماره تلفن ۲۱۸۲۱۶۴ در میان بگذارند.

امام حسین ترافیک چک شماره تلفن شهروند فتا فرماندهی انتظامی استان پلیس کرمان اکانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر