کد خبر: 561722 A

در نامه آخوندی به بانک مسکن مطرح شد:

وزیر راه و شهرسازی با صدور نامه‌ای خطاب به مدیرعامل بانک مسکن، نسبت به رسیدگی فوری به نوسازی و بهسازی مسکن‌مهرهای آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه و پرداخت خسارت از سوی بیمه تاکید کرد.

  به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، متن کامل نامه وزیر راه و شهرسازی به مدیرعامل بانک مسکن به شرح زیراست: 

جناب آقای دکتر بت‌شکن

مدیرعامل محترم بانک مسکن

با سلام

همان‌گونه که اطلاع دارید در اثر وقوع زلزله مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ در برخی شهرها و روستاهای استان کرمانشاه، بخشی از واحدهای مسکن مهر سرپل ذهاب، قصر شیرین و اسلام‌آبادغرب آسیب دیده که مطابق گزارش‌های اولیه عمدتا در قسمت‌های نما، دیوارها و جداگرهای میان‌ قابی بوده و نیازمند بازسازی و بهسازی هستند.

در این راستا آقای مهندس مهرآبادی قائم مقام اینجانب در طرح مسکن مهر و آقای دکتر مظاهریان معاون مسکن و ساختمان به محل اعزام و پس از تشکیل جلسه در استانداری و گفتگو با آسیب‌دیدگان، مقرر گردیده است تا نسبت به موارد ذیل سریعا اقدام گردد.

۱- پیرو هماهنگی‌های قبلی قائم‌مقام وزیر در طرح مسکن مهر به کلیه تسهیلات‌گیرندگان مسکن مهر در شهرهایی که از زلزله مذکور آسیب دیده‌اند و کارت فروش اقساطی دارند، مدت ۲ سال تنفس اعطا شود.

۲- شرکت بیمه طرف قرارداد با بانک مسکن سریعا نسبت به ارزیابی دقیق و واقعی و هم‌چنین برآورد خسارات وارده به واحدها اقدام و موضوع را گزارش نماید تا سریعا جهت بازسازی به متقاضیان پرداخت گردد.

لذا شایسته است براساس تصمیمات اتخاذ شده اقدام و از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایند.

عباس آخوندی

 

 

 

مسکن مهر بانک مسکن زلزله کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر