کد خبر: 373894 A

جشن بزرگ منجی عالم بشریت در ورزشگاه بزرگ امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، شامگاه امروز جشنی به همت حزب "وحدت و همکاری ملی شاخه کرمانشاه" به مناسبت نیمه‌شعبان با حضور فضل‌الله رنجبر؛ فرماندار شهرستان کرمانشاه، حجت الاسلام عبدالله عزیزی، مدیرکل بازرسی استانداری کرمانشاه و جمعی از مسئولان، هنرمندان و جمع کثیری از مردم هنردوست استان در ورزشگاه حضرت امام‌خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد.

22

ابتدای این مراسم، مسعود پیرنداخ دبیر حزب و بانی این جشن گغت: دنیا در انتظار ظهور منجی بزرگی است که تمام انبیا بشارت آن را داده‌اند.

20

پیرنداخ تاکید کرد: روز قیامت و رستاخیر دنیا دگرگون می‌شود و عدل و عدالت واقعی سراسر دنیا را فرا خواهد گرفت.

فرماندار کرمانشاه نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت نیمه‌شعبان در دین مبین اسلام اظهار کرد: نیمه‌شعبان امید همه مستضعفان تاریخ است و بی‌شک در چنین روزی عدالت واقعی روی زمین به اجرا در خواهد آمد.

11

فضل‌الله رنجبر افزود: امیدواریم هرچه زودتر شاهد ظهور چهره نورانی حضرت آقا (عج) باشیم و دنیا از ظلمی که در آن دیده می‌شود پاک و مبری شود.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمانشاه نیز در این مراسم اظهار کرد: در مذهب شیعه انتظار فرج آقا از عبادات مهم و پرثواب است و همه باید زمینه‌های این ظهور بزرگ را فراهم آوریم.

18

حجت‌الاسلام عزیزی تاکید کرد: در آن زمان که حضرت آقا ظهور کنند دنیا این‌گونه نخواهند ماند و بی‌شک ظالمان و ستمگران جای خود را به فقرا و زیردستان خود می‌دهند، این یعنی عدالت واقعی.

شایان ذکر است، اجرای برنامه‌های شاد و مفرح، سخنرانی، رقص محلی، تقلید صدا، تئاتر و طنز از جمله برنامه‌های این جشن بود.

13

12

11

10

9

8

7

6

5

3

1

تئاتر حضرت امام خمینی دین مبین اسلام شیعه روی زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر