کد خبر: 352956 A

فرماندار هرسین:

فرماندار شهرستان هرسین گفت: فعالیت‌های مربیان پرورشی باید ارزشگذاری شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در هرسین، مراسم جشنی‌صبح امروز به مناسبت هفته امورتربیتی درسالن حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین برگزار شد.

فرماندار هرسین در این مراسم اظهار کرد: داشتن دغدغه تربیت باعث سازماندهی و اخلاق مداری جامعه و رعایت ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد.

یاورمحمدی تصریح کرد: در جوامع مترقی و نیرومند تربیت بعنوان یک ارزش تلقی می‌شود که جامعه را در چارچوب‌های خاص رفتاری تنظیم می‌کند.

وی اظهار داشت: روش‌های تربیتی ناصحیح مسیر رشد و بالندگی جامعه را با چالش روبرو خواهد ساخت.

وی ادامه داد: افراد در تمامی سنین نیازمند تربیت مخصوصاً تربیت اسلامی هستند و باید آنان را متناسب با فضاهای اجتماعی جدید و ایجاد شده به بار آورد و تنظیم شخصیت افراد باید با توجه به تغییر فضای تربیتی صورت پذیرد.

فرماندار هرسین با ذکر این موضوع که در هر زمان شیوه خاص تربیتی و مدیریتی برای جوانان لازم است، اظهار داشت با توجه به بلوغ زودرس در جوانان سرعت جامعه پذیری و هماهنگ بودن آنان با اجتماع به سرعت شکل می‌گیرد و لذا روش‌های سنتی در تکمیل شخصیت اجتماعی آنان کارآمد نیست و باید شیوه تربیت را بر اساس تکنیک‌ها و روش‌های نوین و نوع شناخت و دیدگاه آنان از محیط تغییر داد.

محمدی در پایان تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر پایه‌گذار بحث‌های تربیتی در مدارس کشور بودند و ادامه داد: فعالیت مربیان پرورشی باید ارزشگذاری شود و رأفت و دلسوزی از ویژگی های بارز مربیان پرورشی است.

photo_2016-03-05_15-07-59

photo_2016-03-05_15-08-19

photo_2016-03-05_15-08-11

حضرت امام خمینی فرماندار ناهنجاری بلوغ زودرس جامعه پذیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر