کد خبر: 352757 A

فرماندار کرمانشاه مطرح کرد:

فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: اسکان مسافران نوروزی و نظم و امینت در پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی رکن اصلی کار ماست.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، جلسه ستاد اسکان مهمانان نوروزی صبح امروز به ریاست فضل اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه و مدیران دستگاه‌های مربوطه در سالن جلسات فرمانداری کرمانشاه تشکیل شد.

در این جلسه فضل اله رنجبر با تشکر از مردم ایران و خاصه کرمانشاه به خاطر خلق حماسه هفتم اسفند و حضور پرشور در شعب  اخذ رای  این حماسه را پاسداشت آرمان‌های والای خون شهدا و میثاق با مقام معظم رهبری بر شمرد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به نزدیکی به ایام نوروز از مدیران و مسئولان مرتبط با پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی خواست که نظم و امنیت در پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی را رکن اصلی کار خود قرار دهند و در این راستا تلاش کنند.

رنجبر همچنین با تقدیر از عملکرد شهرداری و سایر ادارات در پذیرایی و اسکان مهمانان نوروزی در سالی که گذشت، گفت: امیدواریم امسال نیز به بهترین وجه ممکن بتوانیم میزبانان خوبی برای مسافران و مهمانان نورزی که به کرمانشاه سفر می‌کنند باشیم.

فرماندار کرمانشاه و رئیس ستاد اسکان مهمانان نوروزی در شهرستان کرمانشاه خاطر نشان کرد: امسال باید در پذیرایی و اسکان مهمانان نورزی به گونه‌ای رفتار کنیم که همچون سالهای گذشته خاطرات خوبی از سفر به کرمانشاه در ذهن و یاد مهمانان باقی بماند از این رو باید معابر، میادین و خیابان‌های اصلی شهر به بهترین وجه ممکن آماده پذیرایی باشند.

وی همچنین خواستار ساماندهی و نظم راهنمایان مسافران نوروزی شد و گفت: مسئولان مربوطه در این خصوص باید برنامه‌ریزی دقیق و منظمی داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه ضمن تاکید مجدد بر نظم و امینت در پذیرایی و اسکان مهمانان نورزی در کرمانشاه تصریح کرد:  هرچه در مقوله نظم و امینت مسافران کوشا باشیم یقینا می توان به میزبانی خوب برای اسکان مناسب و پذیرایی در خور توجه مهمانان نورزی  امیدوار بود.

استان بوشهر پلاستیک زباله کودکان محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر