کد خبر: 269929 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان‌کرمانشاه:

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: استادیوم تازه تاسیس شهدای 15 خرداد کرمانشاه آماده برگزاری مسابقات فوتبال تیم‌های استان در رقابت‌های لیگ‌های کشوری است.

به گزارش ایلنا از کرمانشاه، مجتبی جوهری اظهار داشت: استادیوم 15 هزار نفری کرمانشاه یکی از بهترین و زیباترین استادیوم‌های ایران است که با همت وزارت ورزش و جوانان در استان کرمانشاه احداث شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به قابلیت‌های این استادیوم برای میزبانی رقابت‌های مهم بین‌المللی در رشته‌های فوتبال و دوومیدانی تاکید کرد: این استادیوم هیچ مشکلی برای برگزاری و میزبانی رقابت‌ها ندارد و می‌تواند بصورت هفتگی میزبان رقابت‌های تیم‌های استان در لیگ‌های کشور باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اضافه کرد: بر اساس ضوابط و مقررات تیم‌های لیگی استان می‌توانند با هماهنگی هیئت فوتبال و نظارت این اداره‌کل برای انجام بازی‌های خود در این ورزشگاه اقدام کنند.

جوهری موضوع واگذاری این استادیوم به یک باشگاه خاص را کاملا منتفی اعلام و تاکید کرد: این استادیوم جزو پروژه‌هایی است که باید در اختیار توسعه عمومی و قهرمانی ورزش استان باشد و موضوع واگذاری آن به یک باشگاه منتفی است.

ایران بازی فوتبال مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر