کد خبر: 239587 A

استاندار کرمانشاه:

در بحث‌ها و کارهای مربوط به گزینش، باید به آبروی افراد مورد توجه قرار بگیرد و حفظ شود.

استاندار کرمانشاه، صبح دوشنبه، در دیدار با رییس عالی گزینش و مدیران هسته‌های گزینش ادارات استان گفت: در بحثگزینش باید سعی شود تا آبروی فردی ریخته نشود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کرمانشاه، ابراهیم رضایی اظهار داشت: افرادی که در گزینش کار می کنند و گزینش گران باید در نهایت اهتمام و جدیت، تلاش کنند تا آبرو و حرمت افراد گزینش شده، محفوظ بماند.

سرپرست هسته گزینش استانداری کرمانشاه نیز گفت: گزینش، گلوگاه عبور افراد شایسته برای اداره جامعه است.

غلامرضا شعبانی افزود: ما به عنوان هسته گزینش استانداری بر آن هستیم تا خواسته ها و انتظارات مدیریت ارشد استان را از هسته گزینش جامه عمل بپوشانیم و از سویی درخواست داریم که انتظارات هسته گزینش نیز برآورده شود.

وی ادامه داد: در بحثتعامل مدیریت با هسته گزینش انتظار داریم که در بحثانتصابات و جا به جایی افراد، نظر هسته گزینش لحاظ شود.

وی گفت: از آنجایی‌که هسته گزینش گلوگاه عبور افراد شایسته برای اداره جامعه است، لذا با اجرای طرح مسئله گلوگاه‌های فساد اداری و اقتصادی می توان شاهد کمترین فساد اداری و اقتصادی در جامعه بود.

سرپرست هسته گزینش استانداری گفت: کار گزینش به لحاظ اینکه سلیقه ای نیست و باید در چارچوب قانون و شرع اجرا شود لذا هیچ کس نمی تواند از قوانین آن عدول کند بنابراین اگر همکاران و مراجعین تفهیم شوند که گزینش دارای ملاک و معیار خاصی است، دیگر هیچ کس به خود اجازه نمی دهد که از این هسته توقعاتی خارج از قانون مطالبه کند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید به حال فعلی افراد نگاه شود، خاطرنشان ساخت: ما به عنوان مسوولین هسته گزینش تلاش داریم تا با نیم نگاهی به گذشته افراد، تمرکز را بر حال فعلی افراد داشته باشیم لذا به همین منظور سعی خواهیم کرد تا بهترین، شایسته ترین و اصلح ترین افراد را انتخاب کنیم.

شعبانی کار گزینش را نه مچ گیری بلکه پیشگیری و نظارت عنوان کرد.

در ادامه این نشست مدیران هسته های گزینش استان نیز به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود پرداختند.

جامعه فساد اداری قانون مقام معظم رهبری کرمانشاه افراد حفظ گزینش هسته آبروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر