کد خبر: 236778 A

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر بسیج در این شهر خبر داد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر بسیج در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنای کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی اظهار داشت: امروز اولین و مهم‌ترین هدف دشمن هدف قراردادن باورهای دینی و فرهنگی این ملت است و با راه اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال دست یافتن به این خواسته نامشروع خود است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: شبکه‌های ماهواره‌ای دشمن به دنبال تغییر شیوه زندگی اسلامی ایرانی در کشورهای مسلمان و به ویژه ایران اسلامی است، لذا باید متولیان فرهنگی در این باره دقت نظر بیشتری داشته باشند.

سردار ریحانی با اشاره به اینکه این کشور از نظر فرهنگی و مذهبی دارای غنای بسیار ویژه‌ای است، بیان داشت: یازدهمین جشنواره سراسری تئا‌تر بسیج در کرمانشاه با حضور بیش از ۳۱ استان و بیش از ۲۷۰ هنرمند در تالار انتظار این شهر برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: برگزاری این برنامه فرصت بسیار مناسبی برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان و نیز جامعه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در بحثفرهنگ و زندگی است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه با اذعان به اینکه در زمینه‌های فرهنگی کار بسیاری در جامعه ایرانی صورت نگرفته است، گفت: این جشنواره سراسری از پانزدهم دیماه به مدت سه روز در تالار فرهنگی هنری انتظار کرمانشاه برگزار می‌شود.

سردار ریحانی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۱۰۵۰ اثر به این دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، تاکید کرد: این جشنواره در ۴ بخش خیابانی، عروسکی، نمایشنامه نویسی و صحنه‌ای برگزار می‌شود.

به گفته فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در این جشنواره بیش از ۳۰ چهره مطرح هنری کشور حضور خواهند داشت.

ایران اسلامی بسیج جامعه شبکه های ماهواره ای فرهنگی هنری مسلمان منویات مقام معظم رهبری کرمانشاه استان جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر