کد خبر: 236187 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

۱۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار براساس برنامه مشخص شد و به مرور زمان به بیمارستان امام علی(ع) کرمانشاه اختصاص داده می‌شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این بیمارستان یکی از بهترین مراکز ماست که با همکاری گروه قلب، گروه مدیریت و کارکنان می‌تواند به سمت و سوی توسعه و شکوفایی بیشتر حرکت کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، دکتر حسین کریم با اشاره به مشکلاتی همچون کمبود تخت بستری، تخت مراقبت‌های ویژه و اتاق‌های عمل در خصوص تجهیز کلینیک، تسریع در احداثکلینیک ویژه جنب ستاد برای اختصاص به مراکز امام علی(ع) و آیت‌الله طالقانی، تهیه پروتکل جذب بیماران عراقی، جلسه مشارکت عمومی مردمی و نهاد‌ها، تقویت زیرساخت‌ها، استمرار نظم، ساماندهی پرداخت‌ها، ایجاد همراه سرا و اصلاح وضعیت آشپزخانه، پارکینگ، نگهبانی و داروخانه و پیگیری جدی خطاهای پزشک تاکید کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشستی چهار ساعته با مسوولان بیمارستان امام علی(ع) به تبادل نظر در باره مشکلات، چالش‌ها و ارائه راهکارهای مناسب برای پیشرفت این مرکز پرداخت.

در این نشست که دکتر شکیبا، معاونت توسعه مدیریت و منابع، دکتر شتابی، معاونت درمان و گروه برنامه ریزی و نظارت، حضور داشتند رییس و مدیر بیمارستان امام علی(ع) گزارشی از فعالیت‌های مرکز را ارایه کردند و کاستی‌ها و نیازمندی‌های آن را برشمردند.

امام علی بیمارستان پزشک دانشگاه علوم پزشکی درمان قلب مشکلات کرمانشاه اختصاص اعتبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر