کد خبر: 212581 A

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان کرمانشاه:

شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، رتبه ممتاز را کسب کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه خوب از بین ۷۲ دستگاه اجرایی استان شد.

علی مرادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنای کرمانشاه، اظهار داشت: براساس جمع بندی نتایج نظارت و ارزیابی‌های صورت گرفته توسط دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمانشاه، شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در سال جاری در بین ۷۲ دستگاه اجرایی استان، در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع رتبه ممتاز را کسب کرده است.

وی عنوان داشت: در نامه‌ای از سوی «عبدالله عزیزی»، مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمانشاه، خطاب به مهندس کیاور، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه، آمده است: «با توجه به بازدیدهای به عمل آمده از آن دستگاه و ارزیابی نهایی توسط بازرسان این دفتر در راستای اجرایی کردن طرح تکریم و جلب رضایت از ارباب رجوع و عملکرد، شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه، رتبه خوب را در بین ۷۲ دستگاه اجرایی استان در سال جاری را به خود اختصاص داده است.

مرادی در پایان گفت: مدیر کل دفتر بازرسی، در این نامه از دست اندارکاران و کارکنان آب و فاضلاب در راستایی خدمات رسانی وطرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع تقدیر و تشکر کرده است.

آب و فاضلاب خدمات رسانی روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه استان شرکت مدیر شهری رتبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر