کد خبر: 164802 A

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان از عملکرد شهرداری و نیز انجام نگرفتن پروژه‌های شهرداری ناراضی هستند، امید داریم که شهردار بعدی این شهر، فردی موفق و با انگیزه باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه در جمع خبرنگاران از احتمال برکناری شهردار کرمانشاه ظرف روزهای آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، «خسرو زرافشانی» اظهار داشت: بنای کار در هر شهری بسیج کردن نیرو‌ها و نیز داشتن پرسنل متخصص و کارآمد است که متاسفانه این امر در شهرداری کرمانشاه محقق نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: بنده و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه چندین بار به شهردار کرمانشاه در این زمینه هشدار داده‌ایم و نیز به وی فرصت داده‌ایم که این رویه را اصلاح کننند.

زرافشانی با اشاره به اینکه تاخیر در کار‌ها و پروژه‌های شهری به زیان شهروندان ختم خواهد شد، بیان داشت: تیمی که شهردار کرمانشاه وظیفه مدیریت آن را بر عهده داشت آنطور که باید و شاید قدرتمند نبود و از کارآیی که انتظارش را داشتیم پایین‌تر بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه به احتمال فراوان شهردار کرمانشاه در روزهای آینده برکنار خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان از عملکرد شهرداری و نیز انجام نگرفتن پروژه‌های شهرداری ناراضی هستند، امید داریم که شهردار بعدی این شهر، فردی موفق و با انگیزه باشد.

شهردار کرمانشاه‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر