کد خبر: 164546 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه:

کارگران همواره نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا کرده اند و سهم زیادی در پیشرفت کشور داشته اند.

آیت الله آذرمی در مراسم روزجهانی کارگر که در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، این روز را به تمامی کارفرمایان و کارگران تبریک و اظهار داشت: کارگران همواره نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا کرده‌اند و سهم زیادی در پیشرفت کشور داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: چرخه‌های اقتصادی مملکت توسط کارگران زحمتکش به حرکت در می‌آید و اگر می‌خواهیم این چرخ‌ها بدون وقفه بگردد باید به وضعیت کارگران زحمتکش نیز توجه و رسیدگی لازم صورت گیرد.

آزرمی در ادامه استان کرمانشاه را نیازمند سرمایه گذاری دانست و گفت: از زمان روی کار آمدن مدیریت جدید استان تلاش‌های خوبی برای جذب سرمایه گذار صورت گرفته و موفقیت‌هایی نیز حاصل شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: کرمانشاه همواره از ورود سرمایه گذاران داخلی و خارجی استقبال کرده و با آن‌ها ‌‌نهایت همکاری را به عمل خواهد آورد.

آزرمی افزود: به جز این کار تلاش‌های دیگری برای رونق اقتصادی استان در حال صورت گرفتن است از جمله طراحی چشم انداز دستیابی به صادرات ۱۰ میلیارد دلاری که در صورت تحقق می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در رونق اقتصادی استان داشته باشد.

وی در پایان دستیابی به این میزان صادرات در مدت زمانی کوتاه را ممکن دانست و گفت: مرزهای کرمانشاه از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است که می‌توان از این ظفیت‌ها به منظور رونق اقتصادی استان بهره برد.

سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری معاون سیاسی امنیتی کارگران کرمانشاه اقتصادی نقش همواره مهمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر