کد خبر: 135926 A

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ثلاثباباجانی:

بیش از مقدار ۸۶۰۰۰ لیتر نفت سفید برای مصارف گرمایی واحدهای صنفی سطح شهرستان ثلاثباباجانی توزیع می‌شود.

ایلنا: سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ثلاثباباجانی گفت: هر سال بر اساس درخواست واحدهای صنفی میزان سوخت مورد نیاز آن‌ها برای مصارف ماه‌های سرد سال برآورد و نیاز سنجی شده و با درخواست از شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه تامین می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در ثلاثباباجانی، غفور عزیزی اظهار داشت: تعداد ۷۸۰ واحد صنفی فعال در نقاط مختلف در سطح شهرستان ثلاثباباجانی فعالیت دارند که تعدادی از این واحدهای صنفی فاقدگاز شهری بوده و سوخت گرمایشی مورد نیاز فصل سرد سال آن‌ها با مصرف نفت سفید تامین می‌شود.

غفوری افزود: ۵۸۰ واحد صنفی فاقد گاز شهری بوده و نیاز مبرم به نفت سفید جهت مصرف و تامین انرژی گرمایی وابسته هستند و عمدتا مکان تجاری این واحدهای صنفی بصورت استیجاری توسط متصدیان اجاره شده و مالک آن به گاز کشی آن اقدام نکرده‌اند.

وی اظهار داشت: درخواست و نیاز واحدهای صنفی از طرف اتحادیه‌های صنفی و اتاق اصناف در سامانه سایت «تجارت آسان» بصورت اتوماسیون و آنلاین ثبت و توسط اداره صنعت، معدن و تجارت بررسی و مورد تائید قرار گرفته و با پیگیری صورت گرفته مقدار۸۶ هزار لیتر نفت سفید از طرف شرکت پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی تائید و حواله صادر شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ثلاثباباجانی در پایان گفت: سوخت‌های اختصاصی بین واحدهای صنفی دارای پروانه کسب و فاقد گازشهری توزیع می‌شود و به هریک از واحدهای صنفی مقدار ۲۲۰ لیتر نفت سفید تعلق گرفته که توسط اتاق اصناف به اسم متصدی واحد صنفی حواله صادر و با تحویل حواله به شعبه فروشندگی توزیع نفت سفید تحویل متصدیان صنفی داده می‌شود.

اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان انرژی پالایش تجارت صنعت معدن و تجارت فرآورده های نفتی گاز نفت صنفی ثلاثباباجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر