کد خبر: 135914 A

استاندار کرمانشاه:

دولت تدبیر و امید با حرکت در مسیر ولایت و کوشش مضاعف و بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های موجود جهت رشد و تعالی کشور و همچنین غلبه بر کاستی‌ها ‌‌نهایت تلاش و اهتمام خود را بکار گرفته است.

ایلنا: استاندار کرمانشاه با اشاره به برگزاری نخستین نشست استانداران سراسر کشور با رئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید با حرکت در مسیر ولایت و کوشش مضاعف و بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های موجود جهت رشد و تعالی کشور و همچنین غلبه بر کاستی‌ها ‌‌نهایت تلاش و اهتمام خود را بکار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه، ابراهیم رضایی با بیان اینکه بررسی مشکلات پیش روی استان‌ها در سراسر کشور و تاکیدات رئیس جمهوری مبنی بر استفاده بهینه از ظرفیت‌های علمی و فکری و حرکت در چارچوب اعتدال از نقاط برجسته این جلسه بود، اظهار داشت: توجه به حقوق شهروندی، نهادینه کردن تفکر توسعه‌ای در ابعاد مختلف، رعایت عدالت و اعتدال در عرصه‌های گوناگون و همینطور افزایش ارتباط استانداران با لایه‌های مختلف جامعه اعم از جریانات فکری و سیاسی و همینطور اقلیت‌ها از تاکیدات رییس جمهور بود که ما نیز با حرکت در این چارچوب برای آبادانی استان حوزه ماموریت خود تلاش خواهیم کرد.

استاندار کرمانشاه افزود: تاکید رئیس جمهور مبنی بر بسترسازی استان‌ها برای فعالیت سیاسی احزاب در چارچوب قانون نیز از دیگر مواردی است که توجه به آن باعثتعمیق ارتباط دولت و احزاب با یکدیگر می‌شود.

رضایی همچنین با اشاره به تاکید رئیس جمهور درباره حمایت همه جانبه رهبر معظم انقلاب از دولت تدیبر و امید در عرصه‌های حساس و مهم، تاکید کرد: دولت تدبیر و امید و مسئولان منتخب این دولت ولایت مدار با حرکت در مسیر ولایت و کوشش مضاعف و بهره گیری بهینه از ظرفیت‌های موجود بر کاستی‌ها غلبه و برای رشد و تعالی استان‌های تحت ماموریت خود گام‌های بلندی بر می‌دارند.

وی همچنین با اشاره به توجه ویژه دکتر روحانی به حفظ محیط زیست و کمک برای برون رفت از معضلات زیست محیطی گریبانگر استان‌های کشور، تصریح کرد: توجه ویژه و تاکیدات برجسته رئیس جمهور به حل معضلات زیست محیطی که امروزه گریبانگر اغلب مناطق کشور است نیز باعثتقویت همکاری‌ها و مشارکت هر چه بیشتر استانداران و مسئولان دستگاه‌های مرتبط با تشکل‌های زیست محیطی و مردم می‌شود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به حمایت همه جانبه رئیس جمهور از استانداران سراسر کشور، این رویکرد را قوت قلب و انگیزه‌ای برای ایجاد مدیریت اثربخش دانست.

استان های کشور جامعه حقوق دولت رئیس جمهور رشد و تعالی رهبر معظم انقلاب رییس جمهور زیست محیطی قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر