کد خبر: 135913 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

تاکنون حدود ۴ هزار نفر از نیروهای انتظامی و امنیتی در راستای مبارزه با مواد مخدر در کشور به شهادت رسیده‌اند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سنقر گفت: تاکنون حدود ۴ هزار نفر از نیروهای انتظامی و امنیتی در راستای مبارزه با مواد مخدر در کشور به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در سنقر، سردار کریم کشوری اظهار داشت: هرساله شاهد ورود مواد مخدر به داخل کشور هستیم که انجام کارهای پیشگیری و کاهش متقاضی مواد مخدر در این راستا از اولویت‌های مهم است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در راستای کاهش مصرف مواد مخدر باید از تمامی امکاناتی که در اختیار داریم با عزم جدی و هم پوشانی ادارات ذیربط در جهت مبارزه با این بلای خانمان سوز به بهترین نحو استفاده کنیم.

سردار کشوری برگزاری جلسات مستمر شواری مبارزه با مواد مخدر و پیگیری برای اجرای مصوبات کامل آن را مورد تاکید قرار داد.

معاون فرماندار سنقر هم با تشریح اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۷ جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر تشکیل شده و تعداد ۳۲ مصوبه داشته است.

حجت الله امیری بیان داشت: در سال‌جاری هفت کیلو و ۴۷۴ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شده و تعداد ۲۷۵ نفر در ارتباط با موضوع دستگیر شده‌اند.

وی در پایان افزود: در این راستا تعداد ۱۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز متلاشی و تعداد ۳ باب منزل پاکسازی و تخریب شده است.

تهیه و توزیع مواد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرماندار فرمانده انتظامی استان مبارزه با مواد مخدر معاون مواد مخدر کرمانشاه شهادت انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر