کد خبر: 135667 A

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه:

در ۹ ماهه سال جاری همچنین ۱۱۱ هزار و ۱۴۰ مسافر از طریق این مرز پرویزخان وارد و ۱۰۸ هزار و ۵۶۰ مسافر از کشور خارج شده اند.

ایلنا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از شش میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان کرمانشاه جابجا شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه، بهمن خسروانی اظهار داشت: از این تعداد یک میلیون و ۷۰ هزار مسافر توسط اتوبوس، چهار میلیون و ۶۸۳ هزار مسافر توسط مینی بوس و ۸۲۴ هزار نفر نیز توسط سواری کرایه جابجا شده‌اند.

خسروانی با اشاره به اینکه این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییر چندانی نداشته است، افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۱۰۹ تن کالا از مرز خسروی استان کرمانشاه ترانزیت شده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه گفت: همچنین در مدت مشابه ۴۸ هزار و ۹۴۷ مسافر وارد و نیز ۵۱ هزار و ۵۰۹ مسافر از طریق این مرز از کشور خارج شده‌اند.

خسروانی بین داشت: طی این مدت همچنین سه میلیون و ۱۴۳ هزار و ۲۸۰ تن کالا توسط ۱۱۶ هزار و ۴۱۸ دستگاه کامیون از طریق مرز پرویزخان ترانزیت شده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان کرمانشاه: در ۹ ماهه سال جاری همچنین ۱۱۱ هزار و ۱۴۰ مسافر از طریق این مرز پرویزخان وارد و ۱۰۸ هزار و ۵۶۰ مسافر از کشور خارج شده‌اند.

اتوبوس حمل و نقل عمومی حمل و نقل و پایانه های روابط عمومی مدیرکل حمل و نقل و پایانه کرمانشاه استان مرز طریق مسافر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر