کد خبر: 129149 A

استاندار کرمانشاه:

در عرصه تلاش برای رفع مشکل بیکاری، دستگاه های ذیربط باید با دغدغه و بصورت سریع اقداماتی انجام دهند و مهمترین اولویت کاری خود را ایجاد اشتغال برای جوانان استان کرمانشاه بدانند.

ایلنا: استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اشتغال و سرمایه گذاری این استان اظهار داشت: برای رفع مهم‌ترین مشکل و دغدغه استان که ایجاد اشتغال است، همه مدیران و مسولین استان باید اهتمام و جدیت ویژه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنای کرمانشاه، ابراهیم رضایی بابادی با بیان اینکه تمام کارگروه‌ها باید نسبت به قبل فعال‌تر و پرتلاش‌تر باشند، بیان داشت: کار‌شناسان دستگاه‌های اجرایی باید در این زمینه ‌‌نهایت کوشش خود را بکار گیرند و منتخبین تمام حوزه‌های علمی که صاحب نظر هستند با تشکیل میزگرد در جهت رفع مشکل بیکاری جدیت ویژه داشته باشند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در عرصه تلاش برای رفع مشکل بیکاری، دستگاه‌های ذیربط باید با دغدغه و بصورت سریع اقداماتی انجام دهند و مهم‌ترین اولویت کاری خود را ایجاد اشتغال برای جوانان بدانند.

رضایی با اشاره به پیگیری مسائل مربوط به مرزهای استان جهت ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای افزایش میزان صادرات، گفت: این موضوع در حال حاضر بسیار مهم و الزامی است که با اجرای درست و صحیح کار منجر به اشتغالزایی پایدار و مناسبی در استان می‌شود.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: باید اقدامات خوبی در جهت اشتغال زودبازده نیز در استان صورت گیرد و مدیران و مسولین با برنامه‌ریزی مناسب، کارشبانه روزی و تفکر و خلاقیت به دنبال ایجاد اشتغال در استان باشند.

اشتغال ایجاد اشتغال بیکاری خلاقیت دستگاه های اجرایی سرمایه گذاری کرمانشاه استان جوانان دغدغه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر